MCK Katowice – przegląd nadchodzących wydarzeń

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to obiekt, w którym pierwszy event zorganizowano w marcu 2015 roku. Od tego czasu goszczą w tym miejscu bardzo duże i ważne dla regionu wydarzenia, które przyciągają zainteresowanych nie tylko ze Śląska, ale także gości z Polski i zagranicy. Powstały także branżowe imprezy cykliczne, które na stałe wpisały się w konferencyjną, targowa czy kulturową mapę wydarzeń w tym regionie. Co znajdziemy w katowickim MCKu w najbliższym czasie?

 1. 24 grudnia 2017 roku o godzinie 16:00 została zaplanowana Wigilia dla Samotnych. Wstęp jest wolny, a każdy, kto nie ma z kim dzielić się opłatkiem, czy wspólnie kolędować, może przybyć i razem z innymi w świątecznej atmosferze spędzić czas przy przygotowanym posiłku,
 2. w styczniu nadchodzącego roku czekają nas łącznie 4 wydarzenia:
  1. 13 stycznia 2018 roku zorganizowane zostaną Rodzinne Targi Zdrowia, na których nie zabranie wiele ciekawych konkursów, pokazów i atrakcji,
  2. 27 stycznia 2018 roku to okazja dla każdego miłośnika muzyki Techno na udział w koncertach niemieckich artystów w ramach cyklu ElektroKlub. To właśnie w sali MCK pojawi się główna scena podczas imprezy Tauron Nowa Muzyka,
  3. 28 stycznia 2018 roku pojawią się XVI Międzyplanetarne Targi Ślubne, bez których katowicki  harmonogram eventowy nie może się obejść. Cała branża ślubna skupi się tego dnia na tej imprezie gdzie pojawić ma się niemal 300 wystawców,
  4. Miłośników dobrego humoru z pewnością zainteresuje występ kabaretu Hrabi, który 28 stycznia 2018 roku wystąpi w jednaj z sal MCK.
 3. Kolejny miesiąc stanie pod znakiem nieruchomości i designu, gdyż można będzie wziąć udział w konferencji Housemarket Silesia Forum i Expo, a także 4 Design Days – będące prawdziwym świętem architektury i designu.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Post Author: Mariola Bulewicz